Talkshow – old homepage

Vítám Vás a moc děkuji, že máte zájem si koupit vstupenku! 😊

Talkshow v Brněnci pořádám už několik let. Po zkušenostech s ruční rezervací a distribucí vstupenek pro vás všechny jsem se rozhodla si čas před talkshow zjednodušit a doufám, že se pořízení vstupenky zjednoduší i Vám. Proto jsem si nechala vytvořit rezervační systém, který nám to všem umožní. Je to jednoduché, nebojte se ničeho!

Především a hlavně – stojím o úplně všechny diváky a rvalo by mi srdce, kdybychom někoho neusadili. Místa volte logicky, navazujte na rezervovaná místa. Často je lepší sedět ve dvou řadách za sebou než osm lidí vedle sebe.

Rezervace je jednoduchá: v plánu hlediště zaklikáte volná místa, která byste chtěli mít, zarezervujete si je a co nejdříve kontaktujete Mílu Pavlasovou, Irču Pavlasovou nebo Katku Svobodovou (kdo je vám nejbližší), abyste si domluvili vyzvednutí vstupenek. Musíte to stihnout do 7 dní, pak rezervace propadá. Vyzvednutí na místě je možné pouze pro ty, kteří jedou z dálky a nemají možnost se s námi předem potkat.

Víte-li o někom, kdo by chtěl jít také, pošlete mu link. Není-li s počítačem kamarád a vy máte toho člověka rádi, vyřiďte mu rezervaci za něj. 😊 

Místa se dají do určité míry nafukovat, přidávat židle, stát… Bude-li vše rezervováno, zkoušejte rezervaci vícekrát, diváci někdy vstupenky vracejí, vyměňují a tak. Anebo (v nejvyšší nouzi) riskněte přijít bez předem zakoupené vstupenky, budeme se snažit vás někde usadit.

PŘIJĎTE VČAS! POMŮŽE NÁM TO VYHODNOTIT OBSAZENOST, UMÍSTIT NEUSAZENÉ A NEZAČÍT S HODINOVÝM ZPOŽDĚNÍM. 

Toto nejsou oficiální stránky DS E. Vojana Brněnec ani divadelní přehlídky Sněhového Brněnce.
Odkazy na stránky souboru a přehlídky: www.ochotnici.brnenec.cz, www.snehovy-brnenec.cz